Du/dere inviteres herved til å lære, dele, diskutere og utvikle spennende tanker om hvordan bedrifter kan oppnå lønnsom bærekraft.
Fredag 9. juni kl. 09:00 – 12:00
Jørgensen og Pedersen er kjent for podcastserien «Bærekraftseventyr» og har jobbet med mange ulike bedrifter i Norge, både store og små. Jørgensen og Pedersen er Norges fremste eksperter på bærekraft!
De skal guide oss igjennom en formiddag som gir påfyll og inspirasjon til å gjøre grønne endringer. Workshopen legger opp til gruppediskusjoner underveis.
Jørgensen og Pedersen er opptatt av at bærekraft skal være lønnsomt. Ved å integrere bærekraftig praksis i produkter, tjenester og forretningsmodeller, kan selskaper benytte seg av nye markeder og skape unike verdiforslag.
Jørgensen og Pedersen har lave skuldre, underholdende og har mye gode eksempler fra næringslivet.
Meld deg på HER
Har du spørsmål? Send mail til nina@nhage.com